Revelion Balchik 2012 - Hotel Mitral
    
    
    
    - Cazare: Hotel Mistral 4*
- Tranport: la cerere
35 Eur/ persoana/ dus-intors cu autocarul        
 
Tarife: de la 134 Euro /persoană/sejur
* Copil 0-1.99 ani - gratuit;
	
Detalii:
	Oferte Revelion Bulgaria, Balchik, Hotel Mistral
Hotelul Mistral este situat in statiunea Balchik Bulgaria, langa portul turistic si agrement fiind o cladire tip mediteraneean. Hotelul Mistral dispune de cele mai moderne facilitati, lobby bar, restaurant cu terasa pe malul marii, sala pentru conferinte. Restaurantul El Marinero, va ofera o vedere panoramica spre mare si este locatia ideala pentru turistii gurmanzi ce doresc sa serveasca din specialitatile maestrului bucatar.	
Servicii incluse
* 3 nopti cazare cu Demipensiune (mic dejun si cina);
* Cina Festiva de Revelion;
* Taxa de statiune.
** Pe data de 31.12.2011, singura cina va fi Cina Festiva de Revelion. Acesta cuprinde: salata, aperitive, feluri principale, preparate locale, tort de ciocolata, 50g rakia (bautura locala), 1/2 sticla de vin (alb sau rosu), apa minerala, bauturi racoritoare, sampanie.    
Servicii opționale
* Transport cu autocarul la cerere;
* Asigurarea medicala optionala dar recomandata.
    Rezervare & Informații contact
    		
	
    Această ofertă a fost publicată de către Agenția de turism 
Travelmax.ro:
    
    - Adresa: Bd. Unirii, nr. 80, bl. J1, sc. 1, et. 1. ap. 06, Bucuresti 
- Telefon: 0213200909
    Trimite o cerere de rezervare pe email:
    Solicitarea trimisă prin formularul de mai jos nu garantează rezervarea. Veți fi contactat de către operator pentru detalii.